Úvod

Vítejte na stránkách Chapadlovice.cz, věnovaných především všem nadšencům střelných zbraní, sběratelům, puškařům, zbrojířům a hlavně také muzeím, které na základě průzkumu a vědeckého výzkumu plánovitě shromažďují, odborně spravují a zpracovávají sbírky hmotného dokladového materiálu, do kterého také neoddělitelně patří shromažďování a následná prezentace zbraní na výstavách a v muzeích, přičemž i ta nejmenší typová a tvarová odchylka má své pevné místo ve vývojové řadě, která detailně dokumentuje proměny každé zbraně a tak hodnotou svého celku může být a většinou i je, pro Českou republiku a kulturu velice přínosná, protože záchrana a ochrana kulturního dědictví pro další generace, by měla být vždy na prvním místě.

Zbraně, střelivo a hlavní součásti zbraní všech kategorií nemáme a neprodáváme.

Naleznete zde nabídkový katalog náhradních volně prodejných dílů především pro dlouhé zbraně systému Mauser např. VZ.24 a K98k, historických zbraní M.1886 - Kropatschek, Gewehr 1888, okrajově také na Model 1871, vzduchovek VZ. 35 a příslušenství k těmto zbraním.

Díly jsou rozděleny do kategorií dle země výroby zbraní a posléze dle jejich označení. U jednotlivých modelů zbraní jsou díly pro přehlednost rozděleny do podkategorií a to: díly pažby, díly schránky, díly závěru, díly systému a příslušenství.

Průběžně doplňujeme nové díly a modely zbraní.

U každého artiklu je přiložena vždy minimálně 1 ilustrační fotografie.

Veškeré další informace naleznete v obchodních podmínkách včetně toho, jak zde nakupovat.

Tyto stránky jsou určeny výhradně pro plnoleté osoby 18+, které jsou způsobilé k právním úkonům.

Nenalezli jste zde díl, který sháníte? Neváhejte nás kontaktovat: chapadlovice@seznam.cz


PROVOZNÍ DOBA

úterý

a

čtvrtek

10-18 hodin


KONTAKT

chapadlovice@seznam.cz

+420 737 907 920


KURZOVNÍ LÍSTEK

1 EUR = 22 CZK